HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ?

Tarihçe

Mert Yapı Mobilya Aksesuarları, SİMA markası ile  2010 yılından günümüze faaliyetini sürdürmektedir. Artan rekabet ortamında işini mükemmel yapmak zorunda olduğunun bilincinde olan firmamız, iş kalitesini yılların vermiş olduğu tecrübe ile birleştirerek sektördeki kalıcı ve profesyonel firmalar arasında yer almayı başarmıştır. 
İnsan güvenliğinin ucuz malzemelerle riske edilemeyeceğini savunan şirketimiz sektörün gözde distribütörlerinin bayiliğini yaparak geniş bir ürün yelpazesi oluşturmakta ve bu sayede müşterilerine seçkin ürünleri uygun fiyata sunabilmektedir. 

Misyon

Mert Yapı, Mobilya Aksesuarları sektöründe ; müşteri odaklılık prensibiyle çalışmayı,sektörünü iyi tanımayı ,paydaşlarının beklentilerini bilerek ve yeni beklentiler tanımlayarak,bunların en üst düzeyde tatminini ve her alanda verimli ve karlı hizmet vermeyi amaç edinmiş bir yapı malzemeleri şirketidir. 

Vizyon

Müşterilerimizin memnuniyet ve güvenlerini daima ön planda tutarak sektörümüzde ‘lider’ konumuna erişmek,ürün ve hizmet kalitemizi en üst düzeyde vazgeçilmez kılmak hedefimizdir.